Haberler / Blog

Terleme ve PVC Pencere Kullanımı

Halk arasında rutubet olarak adlandırılan olay, hava içerisindeki buhar halinde bulunan sudur. İçerisinde bulunduğumuz ortamda bulunan hava içerisinde her zaman bir miktar su buharı bulunmaktadır. Havanın içerdiği su buharı miktarının, o sıca ..

Devamı
PVC Pencerelerde Camın Önemi ve Cam Çeşitleri

PVC Pencereleri oluşturan en önemli elemanlardan biri de cam, cam üniteleri ve performans değerleridir. Bir pvc pencerenin ısı ve ses yönünden performansı % 70 oranında kullanılan cam ünitesinin performansına bağlıdır ç& ..

Devamı
PVC Pencere – Faydalı Bilgiler

Neden Pvc Pencere? 20. yüzyılın son çeyreğinde hayatımıza giren, kimyasal terminolojide Polivinil Clorür olarak, halk dilinde ise pvc profil olarak tarif edilen, ahşap ve alüminyuma göre sağladığı yüksek avantajlar nedeniyle ..

Devamı
ÇELİK KAPI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

ÇELİK KAPI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ ? Her çelik kapı, size istediğiniz güvenliği ve dayanıklılığı sunamaz. Sizi her koşulda koruyacak, yüksek güvenlik sunacak ve uzun yıllar dayanacak bir çelik kapı sahibi olmak istiyorsan ..

Devamı
ANKARADA FIRATPEN ÇELİKKAPIDA KAMPANYA

ÇELİK KAPIDA ŞOK KAMPANYA MONTAJ KEŞİF DAHİL KLASİK MONOBLOK ÇELİK KAPI SADECE 1200 TLDEN BAŞLAYAN CAZİP FİYATLARLA STOKLARIMIZDA SINIRLIDIR. NOT: KAMPANYA SADECE ANKARA İÇİ MONTAJLAR İÇİN GEÇERLİDİR PERVAZ DAHİL 103X205X5....2 ..

Devamı